Reklama
 • Środa, 15 lipca 2015 (13:00)

  Popękane naczynka to nie tylko defekt estetyczny, ale głównie problem zdrowotny. O tym, jak mu zaradzić, opowiada Ewa Napiórkowska – farmaceutka z apteki Medicover.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 14 lipca 2015 (13:05)

  Jeśli nie są w formie, czas zmienić przyzwyczajenia, aby zapobiec ich niewydolności. Szczególnie dbaj o nogi!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 29 czerwca 2015 (08:00)

  Mam skłonności do żylaków. Lekarz zalecił mi maści i ćwiczenia. Nogi smaruję codziennie, ale na gimnastykę brakuje mi czasu. Czy nie ma innego sposobu, by zapobiec żylakom? Może jakieś tabletki? Krystyna, 42 lata, Sochaczew

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 czerwca 2015 (08:05)

  Popękane naczynka to nie tylko defekt estetyczny, ale głównie problem zdrowotny. O tym, jak mu zaradzić, opowiada, Ewa Napiórkowska – farmaceutka z apteki Medicover w Warszawie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 21 maja 2015 (08:05)

  Dr Iwona Radziejewska-Choma Saska Clinic: Jedną z najczęstszych przyczyn puchnięcia nóg jest zaawansowana przewlekła niewydolność żylna (towarzysząca m.in. żylakom i niewydolności zastawek żylnych). Charakterystycznym objawem tej przypadłości jest narastanie opuchlizny pod koniec dnia. Początkowo obrzęki pojawiają się głównie w sytuacjach, kiedy musimy długo trzymać nogi w jednej pozycji (np. siedząc podczas podróży samolotem albo w pracy na krześle lub stojąc). Inne symptomy przewlekłej ni

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 kwietnia 2015 (08:00)

  Obawiasz się chirurgicznego zabiegu? Możesz usunąć żylaki bez bólu – laserem, parą, falami radiowymi lub lekiem w piance.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 15 kwietnia 2015 (11:05)

  Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa co pół minuty zabiera mieszkańca naszej planety, a każdego roku umiera z jej powodu ponad 50 tysięcy Polaków.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 8 kwietnia 2015 (12:00)

  Od lat pracuję przy komputerze, a kilku miesięcy mam obrzęknięte nogi, zwłaszcza po kilku godzinach pracy. Mój lekarz rodzinny sugeruje kupno rajstop uciskających. Jest ich jednak wiele rodzajów. Czym kierować się przy wyborze? Lidia z Gliwic.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 7 kwietnia 2015 (12:05)

  Obrzmienie nogi, ból łydki czy jej zaczerwienienie, a także pojawiające się duszności, to niepokojące objawy, z którymi trzeba zgłosić się do lekarza.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 2 kwietnia 2015 (11:05)

  35 dag imbiru obierz i zetrzyj na tarce o drobnych oczkach. Zalej go litrem wrzącej wody. Wymieszaj, a kiedy przestygnie, dodaj sok z trzech cytryn i pięciu łyżek naturalnego miodu. Całość wymieszaj, przecedź i zlej do butelki. Trzymaj w lodówce i pij trzy razy dziennie po trzy łyżki. Syrop skutecznie poprawia krążenie krwi, łagodzi migrenę i towarzyszące jej mdłości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0