Reklama
 • Poniedziałek, 14 lipca 2014 (15:00)

  Puchną, bolą, pojawiają się na nich popękane naczynka? Trzeba działać!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 11 lipca 2014 (14:00)

  1. To substancja chemiczna. To naturalny związek organiczny z grupy flawonoidów. Pozyskuje się go przede wszystkim z miąższu, skóry i pestek owoców cytrusowych, głównie z naowocni pomarańczy gorzkiej. 2. Łagodzi ciężkość nóg. Zmniejsza także pieczenie lub drętwienie oraz zmniejsza opuchliznę, a także nocne skurcze łydek i bóle występujące w przewlekłej niewydolności żylnej – w żylakach nóg i odbytu. 3. Nie ma działań niepożądanych. Diosmina rzad

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 2 lipca 2014 (13:05)

  Nie tylko dojrzałe kobiety mogą mieć kłopoty z pękającymi naczynkami na łydkach i udach. Jak skutecznie sobie z nimi poradzić i nie dopuścić do tego, by zmieniły się w bolesne żylaki?

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Wtorek, 1 lipca 2014 (10:00)

  Piękne nogi to jeden z atrybutów kobiecości. Ale na nic ich uroda, gdy łydki szpecą żylaki. To niezwykle częste schorzenie: 30 proc. kobiet po 45. roku życia uskarża się na tę dolegliwość.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 czerwca 2014 (13:00)

  Jeśli twoje naczynka krwionośne są kruche i pękają, przygotuj okład. 1/4 l ciepłej wody wymieszaj z 5 kroplami olejku cytrynowego i 1 łyżką śmietany. W tak przygotowanym roztworze zamocz 2 lniane ściereczki i owiń je wokół podudzi. Nogi ułóż wysoko, okład pozostaw 15 min.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 czerwca 2014 (08:00)

  Nawet młode osoby, poniżej 20. roku życia, mogą mieć kłopoty z pękającymi naczynkami na łydkach i udach. Jak skutecznie sobie z nimi poradzić i nie dopuścić do tego, by zmieniły się w bolesne żylaki?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 czerwca 2014 (14:05)

  W mojej pracy większość czasu spędzam na stojąco. Nie mam jeszcze, jak wiele moich koleżanek, pajączków ani żylaków, ale prawie co wieczór zmagam się z uczuciem ciężkości, zmęczenia i opuchnięcia nóg. Czy mogę jakoś pomóc moim zbolałym nogom? Paulina z Gdyni

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 czerwca 2014 (12:05)

  Czy wiesz, jak naturalnie można zapobiec żylakom?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 2 czerwca 2014 (13:05)

  Do najczęstszych przyczyn występowania przewlekłej niewydolności żylnej należy nieprawidłowy przepływ krwi oraz jej zbyt wysokie ciśnienie. Początkowo choroba objawia się ciężkością nóg, która ustępuje lub zmniejsza się po odpoczynku. Schorzeniu towarzyszą skurcze łydek (dręczące zwłaszcza nocą), ból wzdłuż przebiegu żyły, mrowienie i drętwienie nóg oraz świąd skóry. Często na skórze przebijają niebieskosine żyły. Unikaj długiego stania Aby zm

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 26 maja 2014 (14:06)

  Wieczorami twoje nogi są ciężkie i zmęczone? Czujesz ból w okolicach łydki, zwłaszcza gdy długo siedzisz bez ruchu? To mogą być pierwsze objawy niewydolności żylnej. Znak, że należy zatroszczyć się o żyły.

  Czytaj więcej Komentarzy:0