Reklama
 • Poniedziałek, 31 marca (15:33)

  Wiosną i latem możesz cierpieć z powodu obrzęków łydek i stóp. To, niestety, częsta dolegliwość wielu kobiet. Znamy sposoby, jak sobie poradzić z problemem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 31 marca (15:32)

  Obrzęki w okolicach kostek, bóle łydek, uczucie ciężkości. To m.in. objawy przewlekłej niewydolności żylnej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 21 marca (10:00)

  Złamałam nogę i teraz leżę w gipsie. Nie wiem, po co jeszcze przy złamaniu muszę sobie robić zastrzyki z heparyny?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 12 marca (15:00)

  Uczucie ciężkich nóg to jeden z pierwszych symptomów przyszyłych kłopotów. Gdy nogi zaczynają puchnąć, towarzyszy temu mrowienie, pod skórą coraz częściej widzisz niebieskie nitki pękniętych naczynek krwionośnych – skontroluj stan żył. Grożą ci żylaki.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 12 marca (14:00)

  Na spuchnięte stopy pomaga mi ziołowy okład. W litrze wody gotuję przez 10 min. po 50 g kwiatów bzu i lipy. Przecedzam i studzę. Wieczorem nasączam wywarem dwie ściereczki i owijam nimi stopy na pół godziny (zabezpieczam folią spożywczą). List nadesłała Anna Sikorska (66 l.) z Suwałk

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 11 marca (12:05)

  Bez operacji, bez bólu, bez zwolnienia lekarskiego! Żylaki i pajączki można dziś usunąć laserem, falami radiowymi, a nawet... parą wodną.

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Poniedziałek, 24 lutego (15:43)

  Problem dotyczy ponad połowy z nas. I pojawia się coraz wcześniej. Z powodu żylaków cierpi już co piąta kobieta przed trzydziestką.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 21 lutego (15:05)

  Gdy dokuczają ci żylaki, a także cierpisz na obrzęki stóp, zastosuj kurację, która wzmocni ściany naczyń krwio nośnych. 2 łyżeczki ziela gryki zalej filiżanką wrzątku. Całość gotuj jeszcze ok. 2 min. Odstaw na 10 minut do ostygnięcia, a następnie przecedź. Pij 2-3 filiżanki takiego odwaru dziennie przez 4-6 tygodni.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 6 lutego (12:08)

  Bolały mnie łydki, puchły i były zaczerwienione. W dodatku miałam stan podgorączkowy - opowiada 48-letnia Dorota Rajkowska ze Skierniewic.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 stycznia (14:05)

  Choroba żylna kończyn dolnych, będąc w pierwszym stadium, prawie nie daje o sobie znać. Widoczna jest tylko siatka tzw. pajączków. Dopiero później pojawiają się na nogach mało estetyczne, wystające spod skóry niebieskie żyły. Często są bardzo bolesne.

  Czytaj więcej Komentarzy:0